Adidas ZX Flux – obuwie modne i praktyczne

Moda powraca

Adidas ZX Flux to buty z kolekcji, która w sklepach pojawiła się w 2014 rok. Inspirowane są stylem sportowych modeli biegowych z lat 80. Charakteryzują się prostotą, a techniczny design retro udoskonalono dzięki takim rozwiązaniom jak chociażby charakterystyczna nylonowa cholewka.

Nowoczesny projekt

Dzięki wykorzystaniu najlepszych rozwiązań technologicznych buty zapewniają komfortowe użytkowanie. Nowoczesny asymetryczny system sznurowadeł w ZX Flux Adidas inspirowany jest wiązaniami butów dla piłkarzy. Charakterystyczne detale butów ZX Flux to przede wszystkim pięty z TPU z gładkim, zgrzewanym wykończeniem.  Lekka konstrukcja butów sprawia, że doskonale sprawdzają się także przy codziennym użytkowaniu niemal przez cały rok. Cholewka może być wykonana z przewiewnej, skórzanej lub wytrzymałej cordury, co sprawia, że każdy ma szansę dopasować obuwie Adidas do indywidualnych potrzeb.

Estetyka

ZX Flux marki Adidas to jednak nie tylko obuwie, które zapewnia wysoki komfort użytkowania. Popularny model ZX800 stał się inspiracją do stworzenia zupełnie nowych butów, które wyróżniają się swoim futurystycznym wyglądem i odważnym zestawieniem kolorów, obecnie doskonale wpisującym się w panujące trendy mody miejskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Obuwie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *