Streetwearowy styl ubrań TurboKolor

Europejska marka ubrań TurboKolor powstała w Warszawie, nazwaną przez New York Times, kulturalną stolicą Europy Wschodniej. Kultowa marka zaistniała dzięki olbrzymiej miłości twórcy, Pawła Kozłowskiego, do kultury street, skateboardingu oraz do samego miasta, Warszawy. Ubrania TurboKolor łączą w sobie komfort noszenia i niebanalny wygląd, dzięki czemu ich użytkowanie jest czystą przyjemnością dla każdego kto ceni sobie wygodę.

TurboKolor odzieżą dla każdego

Ubrania TurboKolor są nowoczesną propozycją dla każdego, kto po całym dniu spędzonym w garniturze chce poczuć się komfortowo i swobodnie. Styl marki TurboKolor łączy w sobie elementy kultury ulicy, tzw. streetwear oraz klasyczny miejski styl, jaki na co dzień można zaobserwować np. na ulicach Warszawy. Klasyczna forma ubrań okraszona została nutka szaleństwa, dzięki czemu każdy kto założy bluzę, koszulkę czy czapkę TurboKolor w kilka chwil zyska niebanalny i ciekawy wygląd.

Projektant – artysta

Twórcą marki TurboKolor 7store jest mieszkający w Warszawie projektant Paweł Kozłowski, który artystyczne zacięcie i niepodważalny talent wykorzystuje do tworzenia wygodnych ubrań streetwearowych. Odzież TurboKolor to kombinacja elegancji i codziennej praktyczności zapewniające maksimum wygody i komfortu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *